Facebook
1400 €
Bez DPH

Vstupné dvojkrídlové dvere Jansen – Janisol

Tento typ oceľových profilových systémov vyrába švajčiarska firma. Oceľový nerezový profil  sa vyrába s prerušovaným tepelným mostom pre konštrukciu dverí. Prerušenie tepelného mostu je tiež v oblasti kovania.
Skladá sa z dvoch oceľových častí, ktoré sú spojené s vysoko kvalitnými izolátormi. Krídla dverí sú vybavené dvojitým dorazovým tesnením. Výplň dverí je bezpečnostným vrstveným bezpečnostným dvojsklom.

Mám záujem

*Povinné pole

Referencie

Spoločnosť REKOSTAV group, s.r.o. je previazaná s firmou TBR Fenster & Türen GmnH v Rakúsku, web link https://www.fenster-okna.at/ , kde ponúkame ten istý sortiment a zabezpečujeme všetky služby ako na slovenskom trhu. Ďalšou spoločnosťou je OKNO-team spol. s.r.o. , ktorá je našou montážnou a servisnou firmou s pôsobením na Slovensku a v Rakúsku, popr. iných trhoch. Naša spoločnosť REKOSTAV group, s.r.o. má svoj showroom v Stupave,  Záhumenská 10, kde vás radi uvítame a takisto máte možnosť nás navštíviť v Rakúsku na adrese Liechtensteinstraße 5, Hohenau an der March pod našou druhou firmou.

Viac ukážok